Odpověď Assez

Adelaine | 28.07.2012

Nechtělo se mi to hledat dole, tak začínám znova...
Nebral by ji jako otec, těžko říct, jestli by se v takhle dokázal chovat jako rodič... Ale nemyslel by na ni romanticky, pomáhal by ji, chránil by ji, vedl; nemyslel by na ni romanticky.
Zrada či pomsta... to byla otázka a stále je, proč si myslíš, že chce, aby Harrym měl pocit, že ho nenávidí (když podle Tebe to není nenávist)?
Podle mě z je jich rozchodu vinil sebe, pak možná JP. Lily podle mě ne (taky nezapomínejme, že se smrtí milované osoby, se dotyčná stává v očích dotyčného nadpozemskou bytostí).
Asociace... pravděpodobně z více důvodů, ale hlavní je prostý - Lyliina dcera, Potterův kluk. Ve chvíli, když znáš oba rodiče (a vlastně i když je neznáš), tak řadíš lidi genderově. Každé pohlaví se chová jinak, řídí je jiné priority, mají jiné zákonitosti. Historicky, evolučně to tak je a nikdy to nebude jinak. A my to tak podvědomě cítíme. Nejvíce dojmu získáš z prvních pěti minut a on by v ní podvědomě hledal Lily a taky by ji našel. (Našel by ji i v Harrym, kdyby první, co na něm viděl, nebyl James).
A vše taky vlastně závisí na tom - proč ho vlastně má nerad?

Přidat nový příspěvek