Re: Odpověď Assez

assez | 28.07.2012

Dobrý nápad.
Je jedno, jak by ji bral, zkrátka mám pocit, že byl-li by holka, vycházeli by spolu ještě hůř. Nehledě na to, že chránil i Harryho, pořád by měla jiné lidi, kteří by ji vedli – do toho by se Severus nepletl. Potom by zbyla už jen ta romantika… a k tomu se nekloním.
Proč si myslím, že chce, aby si Harry myslel, že ho nenávidí? Tak jednak – vezmeme-li v úvahu jednoduchost – přímočarost! – Nebelvírů, je tohle postoj, který Harry ve svých jedenácti plus pubertě jednoznačně identifikuje, tudíž se nebude vrtat hlouběji. A Severusův důvod? Chce, aby si od něj Potter držel odstup. Snad o tom tak podrobně nepřemýšlel… snad proto si mohl myslet, že k Harrymu nenávist cítí. Anebo o tom přemýšlel příliš, nespal a pak si zlost vylil na Harrym. Vím já? :)
…fakt? Já myslela, že holčičky se víc podobají tatínkům. :)
/Nejvíce dojmu získáš z prvních pěti minut a on by v ní podvědomě hledal Lily a taky by ji našel. (Našel by ji i v Harrym, kdyby první, co na něm viděl, nebyl James)./ Tady je právě ta dvojsečnost zbraně, past. K absolutnímu zbožňování nebo k absolutní nenávisti. Asi by přišlo na to, čeho by se v prvních pěti minutách vyděsil víc.

Přidat nový příspěvek