Re: Re: Re: Pro belldandy a Assez

belldandy | 11.08.2012

No jo, ale kánon je psaný víceméně jako Harryho POV. Takže jestli tam Severus něco rozebírá, tak my čtenáři se to nedozvíme. Pak už záleží na autorce fanfikce, jakého Severuse udělá, když se mu rozhodne podívat do hlavy. :)
PS: Jen tak mimojiné. Co ti na konci Kamene manželství přijde napravděpodobné? Teda mě přijde v Kameni vůči kánonu nepravděpodbných docela hodně věcí, ale nemám to nijak svázané s koncem. :)
A taky pořád řeším, jestli nejsem staršně divná, protože opakovaně čtu komentáře, v nichž se někomu nějaká fanfikce líbí ze začátku, ale potom ho to zklamalo. Já to mám mnohem častěji obráceně. U kamene taky. :) Třeba ty scény na Snape m, toanor není nic pro mě. Sice to přežiju, ale kdyby se někdo ptal mě, Snape není aristokrat. :) Za to ke konci konci mám hodně oblíbených scén (třeba první polibek, Harry na shromáždění, jak poznává kdo chybí, Harry omilustňuje Luciuse, samozřejmě Draca a Charliieho) a úplný konec s vylidněným Londýnem považuji za jednu z nejsilnějších scén v Kameni. (I když se společenským uspořádáním v Kameni se asi prostě nikdy úplně nesmířím.:) )

Přidat nový příspěvek