Re: -

Adelaine | 13.08.2012

Já si to myslela;) Jj to se dozvíš i z invictu, často tam něco rozebírají. No já budu dělat zároveň i Noci, ale tam se nám probírá a něco dělá až vlastně po páté kapitole Invictu, takže to zezačátku půjde pomalu.
Autorka to vysvětlovala v dost pozdější kapitole Invictu. A jelikož záměrně důvod nechala dlouho schovaný, tak ti to neřeknu, jen pokud tě to hodně zajímá, ale měly bychom i ostatním nechat překvapení;) Takže jo, pochopíš, časem.
No já si právě vždycky hledala, když jsem v textu něco nenašla a líbilo se mi, když to někdo vysvětlil, abych se tím nemusela otravovat, tak jsem to tam dala taky... Nehledě na to, že to často hledám, jestli čirou náhodou něco takového neexistuje a nemá to v čj název.
A no, k termínům, zaprvý mě to dokopává něco dělat, pak taky nemám ráda, když někde na povídku čekám a nevím, jestli mám den, týden nebo rok, takže bych to nerada dělala a navíc toho mám přeloženýho víc a jsem trochu dost netrpělivá, ale obetovaný to bude, časem, ale myslím, že i takhle tam není nějak extra strašně moc chyb, aby se to nedalo číst.

Přidat nový příspěvek