-

belldandy | 23.11.2012

Malfoy je tady sadistický hajzl. Navíc svým způsobem svůdný sadistický hajzl. Ale tak to má podle mě být, protože právě takového si ho představuji. :) Navíc se tady asi neovládnu a lehce si za SPOILERuji. Omlouvám se. Tahle scéna s jehlami má mnohem později ke konci ještě určitou dohru, když se Malfoy opět jednou objeví. Ona zmíněná scéna je pro asi nejsilnější v celých Nocích. Fakt mě pěkně vyděsila. (Ale já jsem svým způsobem ráda děšená :) ) :) Každopádně mi to nedá teď pro jistotu zdůraznit, že, když zvážím námět téhle FF, tak mi vlastně vůbec krutá nepřipadá. Třeba Unwell mi připadá o dost drsnější .. :) Kdyby se to vyskytovalo toho násilí méně, asi bych tomu příběhu nedokázala věřit. Pobyt v doupěti smrtijedů přece nemůže být selanka. / No a jak už jsme to řešili začátek Nocí - to je pro dojmově hlavně změť rozhovorů o literatuře a divokých Harryho snů. ty divoké sny mu vydrží až do konce. A stojí za to. :) Autorka by je klidně mohla vydat i zvlášť jako takovou surrealistickou hříčku. :)

Přidat nový příspěvek