-

belldandy | 25.11.2012

Sny a knihy. :) To je prostě typická kapitola asi tak první třetiny nocí ... Harryho sny jsou erotické, hodně bláznivé a Snape v nich zaujímá, navzdory předsevzetí, sice nejednoznačnou, ale stále větší roli. :) A na těch knihách je prostě zajímavé, že v podstatě vším, čím Severus vysvětluje ty příběhy, zároveň sděluje nepřímo i něco o sobě. Asi je zajímavé, že to tak ani jeden otevřeně necítí a přesto mají tyhle rozhovory někde na podvědomé úrovni a asi základní vliv na to,že se vztah mezi nimi dvěma začne měnit. / Já si pořád říkám, že by se měla dát napsat geniální povídka o tom, jak jsou oni dva o samotě dlouho zavřeni a nezbude jim než se sblížit. Tohle sice není úplně přesně onen námět, ale mám pocit, že mi tahle FF asi nejvíce naplňuje tu představu, co bych si od takového příběhu slibovala. Jsou dlouho spolu a skoro aniž to zvládají sami postřehnout, kdy a jak, jejich vzájemný postoj se pomalu mění. Harry právě udělal na té cestě první malý krok, uvědomil si, že se mu Snape nejeví až tak negativně jako v první chvíli. Minimálně je vážně rád, že ho nedostal na povel Lucius Malfoy. Takhle to zřejmě na začátku nevnímal. :)

Přidat nový příspěvek