Re: -

Adelaine | 03.12.2012

Tady je hodně důležitých věcí, i to, že Avery Harryho už podruhé sexuálně obtěžoval a Harry to nikomu (Snapeovi) neřekl. Taky proč by říkal, že? Já obecně myslím, že Snape nemá rád impulsivní chování a o Harrym obecně moc vysoké mínění nemá. Protože Harry dřív jedná, než myslí. Je fakt, že mu to často vychází, ale je to o štěstí.
Co mi ale přijde i zajímavé, je to, že Harry čeká, že ho Snape utěší, a ví o tom. Taky si říkám, že vzhledem k tomu, jak moc Harry Severuse nenávidí, je s podivem, nakolik klidně s ním jedná, ale autorka to vysvětlovala tím, že se Harry vědomě pokouší uklidňovat se.
Vidíš, getsemanské noci mě jako název taky napadlo, ale nelíbilo se mi to tolik. Kdybych si, já blb, předtím přečetla Camuse, nazvala bych to podle toho.
Valpuržiny rytíře přiznala v nějakém rozhovoru, ale popravdě netuším, proč se nakonec jmenují Smrtijedi, ani to, jestli je tak nazvali odpůrci, nebo oni sami..
Nevím, kolik je to v reálném čase, ale dle Harryho odhadu necelý měsíc. Taky byl ale dlouho zdrogovanej lektvarama.
P.S.: Dík, já taky nevím, slíbila bych ti, že se na to kouknu, ale jak se znám, tak na to zapomenu, nebo se na to rovnou vykašlu.
Díky za komentář

Přidat nový příspěvek