:)

Sitara | 25.04.2013

Jsem rozmazlená a nevim, jak vydržim tu pauzu... no, budu muset, že :) Dneska to mezi nimi bylo zase trochu víc dramatické. Jsem zvědavá, jak Harrymu půjde trénink tohoto druhu - nejdřív myslet a pak až mluvit :-D Mě se vůbec moc líbí, jak je tu pojatá Harryho sexualita, tak otevřeně, přirozeně... i když odmítá homosexualitu a se Snapem si připadá jako žena, ale, že má prostě normální zdravé chutě sedmnáctiletého kluka, sebeuspokojování (že má ve své situaci vůbec chuť) - jakkoli tě tyhle pasáže nebaví :-D a jeho zaměření na svýho malýho přítele, myšlenky, jak je na něj docela pyšnej atd. Je to zábava a je to, hmm, takový osvěžující... Škoda, že to nedokážu napsat líp, někdy jsem ze sebe a svýho vyjadřování docela zoufalá :-D
Takže moc děkuju za další díl, Adelaine :-)

Jo, jak jsme se takříkajíc dohodly, co se překladu týče... :-D Tak zase jsem se začetla, že jsem chyby nevnímala, pokud tam nějaké byly, všimla jsem si jen dvou věcí. První, že když odešli z koupelny a Harry se oblékal, Snape mu vyčaroval SNÍDANI, ale asi by tam mělo být "večeři" a pak jen taková nepodstatná záležitost v písmenku, že měl Harry pod matrací sbírku knih(u). Tak snad ti nebude moje vměšování moc vadit :)

Přidat nový příspěvek