Avery

Benny | 29.04.2013

Také se připojuji k přání všeho nej.Upřimně po přečtení kapitoly,mi došly slova.Tak od začátku..Harrymu ušel malinkatý detail,když souložil Ginny.Ženy mu většinou neejakují na ruku.Samozřejmě celkový smysl snů neřeším.Dále je zde cvičení s "p",Severus je přisný učitel.Pomalu,ale jistě se u Harryho začiná projevovat stockholmský syndrom.Snape s ním jeden den odmitá mluvit a Harry se o něj začiná bát(to jsem nadhodnotila,ale chápeš jak to myslím)Konečně se dostáváme k sexuální scéně.Je zvlašťní jak Harry smyšlí o Snapeovi,jako o homosexuálovi,ale svůj vlastní problém vnepytvá(hetero muž by netoužil po orálním sexu od jiného muže)Navíc Harryho snažení během sexu(ruka na Sevově penisu),bylo hodně prohnané.Ve výsledku byl styk podle Harryho představ.(mimochodem krásný sex,taky jsem si ho užila)Navíc Harryho přemyšlení po aktu je také docela výmluvné.Ovšem po tak vynikající scéně přišla hodně ledová sprcha..a to v podobě Averyho a Voldemorta.Sakra Severusi,to neumíš uvařit nějaký podělaný lektvar?!?

Přidat nový příspěvek