Re: Avery

Adelaine | 29.04.2013

Já jsem to hledala a dozvěděla jsem se, že údajně některé ženy (opravdu se tomu říká ženská ejakulace) při orgasmu opravdu ejakulují tekutinu a prý můžou i ve značném množství. Nicméně jasně, celej jejich sex byl dost homosexuální:), jenže to si Harry moc neuvědomuje, tak ho to aspoň povzbudilo, že je to stále Ginny a že je pro ni tím pravým;).
U toho orálního sexu dělala autorka průzkum u heterosexuálních mužů a překvapilo ji, když ji většina z nich řekla, že za nepřítomnosti žen by orálním sexem od muže nepohrdla, i by mu to oplatila. Hodně z nich údajně tvrdilo, že klidně i v poměru 1:1. Prý jí přišlo zvláštní na tom, že by druhého muže radši vykouřili/přijali orální sex, než aby mu poskytli/přijali třeba masáž:). Já se na to nikde nezkoušela ptát, ale zástupná homosexualita je známá dlouho...
Jo jo, chápu, Stockholmský syndrom už tu je a Harry pomalu přestává prohlašovat, jak Snapea nenávidí a navíc mu na něm záleží. I se mi líbí jeho přijetí sexu (Jasný, když už musíme, proč si to neužít).
jj, chtěli jste zvrat, máte ho mít;)
Děkuju moc za komentář a doufám, že to v práci přežiješ, když takhle nespíš...
P.S.: Ono to občas těm stránkám nevadí a občas se prostě šprajcnou. Hmm, ještě netuším, čím to je, ale je fakt, že po několika zkušenostech (ne tu, ale na jiných webech), si radši komentáře před odesláním kopíruju, abych je nemusela psát znova, popř. roztřískat počítač:)

Přidat nový příspěvek