No mě asi vomejou...

Sitara | 30.04.2013

Teda, jak byl začátek a prostředek krásný, tak konec byl opravdu, jak už tu bylo zmíněno, sprcha veskrze ledová. Huh. Asi bych měla přestat některé povídky tak prožívat, staženej žaludek není nic příjemnýho :-D "Teď jsi můj." Ó sladký Merline, jakkoli vzrušující by se mi ve správné scéně tahle slova mohla zdát, kdyby je vypustila Snapova tenká ústa :-D , tak tady se mi z nich dělá špatně a naskakuje husí kůže. Fůůůůj! Avery! Mor na něj! Ať zemře příšernou a bolestivou smrtí...!!! Fůůůj! Přijde mi, že další kapitoly se nedočkám a zároveň se budu "bát" ji rozkliknout, bude to docela dilema, hmmm.
Nejlepší čas přejít k tomu, co se mi nejvíc líbilo :-D
- "Snape odešel, což Harryho zklamalo."
- sen, který toho dost vypovídá, ačkoli si to Harry ještě úplně neuvědomuje
- „Zoufale potřebujete širší slovník… obzvláště v ložnici. Nikdy jsem nikoho neslyšel tolikrát říct ‚kurva‘.“
- "… Jestliže vyhraju, budu při sexu nahoře.“
- Harryho uvědomění si, že až bude po všem, Snape už tu pro něj nebude, jejich cesty se rozdělí a nenávist se vrátí
- sex, Harryho smlouvání, přemýšlení o polibku, ale úplně nejvíc - Snapeovo objetí :-D
V téhle kapitole toho prostě bylo mraky :-D
Kruci, je fakt nudný se pořád takhle opakovat, ale šíleně by mě zajímalo, jak to Snape vlastně má... odvrací pohled, když Harrymu říká, že budou muset vykonat pohlavní styk, obléká se obrácený k Harrymu zády a brání se činnostem navíc z Harryho strany :-D Vzhledem k tomu, jak moc se autorka drží kánonu, tu zřejmě bude hrát velkou roli jeho posedlost Lily, ale radši těch teorií nechám, v tomhle nejsem moc dobrá :-D Nevidím to moc optimisticky a nedokážu si představit, co by se všechno muselo stát, aby se do Harryho zamiloval... určitě nic hezkýho.
Nó, vzhledem k tomu, že plácám nesmysly, tak už radši končím :-P
Děkuju za kapitolu Adelaine! :-)

Přidat nový příspěvek