Středa alá pátek

Benny | 01.05.2013

Děkuji za dřívějši aktualizaci.Jen doufám,že odreagování od školy v podobě Nocí,nebude mít katastrofické důsledky na známky.Sorry,kecám.Teď k tomu hlavnímu..Jsem vděčná,že Dudley Harryho také něčemu naučil.Raději nedomýšlím důsledky toho,kdyby se neobjevil Severus a nepoužil Imperius.(Avery by ho vykastroval a donutil by ty varlata spapat)Scéna,kdy Severus přijel na bilém koni a zachránil prince ze spáru zlého čaroděje,byla skvostná.Doufám,že Snapeova rada zabrala,ono sám sobě ubližovat,když nejsi masochista,není legrace.Ohledně toho snů,naše podvědomí spracovává informace a události,které jsme za ten den prožili(získali)Takže chápu skoro celý Harryho sen,jen ta poznámka o botech..uniklo mi něco?Masturbační čtvrhodinka.Samozřejmě,že onanie není takové potěšení jako ze sexu.Ovšem Harryho snaha představovat si Weasleyovou?No fuj.Určitě pro něj heterosexuální styk pro něj bude zklamaní(pokud nějaký někdy proběhne)Závěrečná scéna,kde Harry předstoupil před Voldemorta..to mi nedělej takhle to useknout!!

Přidat nový příspěvek