Wow :-D

Sitara | 02.05.2013

Adelaine, jsi zlatá zlatá zlatá!!! TOHLE byla neskutečně nádherná kapitola :-D Vrním si tu blahem a musím dusit smích :-D
Tak Avery dostal za svou péči aspoň Crucio, jak hezké od Voldyho... To veřejné představení už ne, ale jsem ráda, že to Harry vzal dobře a soustředil se na to, aby udělal maximum pro to, aby mu Voldemort Snapea nechal... Harry jako ošetřovatelka a skutečnost, že ho Snape vůbec nechal, to tedy bylo ohromné :-) Navíc z téhle kapitoly, snad z každé Harryho věty čiší úleva, že má Snapea zpátky za hlídače a chová se mnohem uvolněněji, než dřív... Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží, ale zároveň jsem neskutečně ráda za to, že se před tou pauzou na zkouškové nestalo nějaké drama, které by mě na to nutilo pořád myslet a přemějšlet o tom. To sice budu i tak, ale nebude to s (ne)příjemným pocitem u žaludku :-D Fascinuje mě, jak autorka dokáže udržet čtenáře pořád tak zažrané do děje, divže neslintají... Jak dokáže opakovaně psát scény, kupříkladu ty sexuální tak, že jsou pokaždé jiné, pomaloučku polehoučku přidává věci ze kterých jsem na větvi :-D (mimochodem, tahle byla prostě exkluzivní - Harry si konečně mohl užít trochu té kontroly a já si zas užila zábavu nad Severusovým pobouřením a následným rozhovorem; jestli mu půjčí tu knihu, tak se asi máme na co těšit :-D )
Nedokážu dostatečně poděkovat, Adel :-)

PS - hodně štěstí u zkoušek ;-)

Přidat nový příspěvek