Noci v zahradě Getsemanské - Kapitola 57

11.01.2014 13:52

Kapitola 57

Harry do sebe hodil jídlo, ale když ho chtěl Snape protáhnout dalším tréninkem strachu, couvnul. To nebyl způsob, jak by chtěl zakončit den, zvláště když měl v plánu v noci pak poctít návštěvou Toma.

„Tím můžeme strávit celé zítřejší dopoledne. Proč se zase nepokouším vám ukradnout hůlku?“

„Měl jsem v úmyslu tímto způsobem trénovat zítra.“ Na chvíli tam Snape jen tak stál a díval se na Harryho. Pak řekl: „Do šesti dní mu budete čelit. Bylo by nejlepší udržet vaše tělo v nejlepší formě. Osprchujte se, namasíruji vás.“

Harry měl pocit, že masáž se neomezí pouze na části těla namožené tréninkem. „Dobře,“ souhlasil a rozjařil se jak psychicky, tak fyzicky.

Po dlouhé, neuspěchané sprše ve Snapeově koupelně Harry vyšel a našel Snapea, jak si čte v křesle vedle postele. Červené ložní prádlo z Harryho menší postele bylo roztaženo napříč přes Snapeovo lůžko. Proč se Snape choval tak divně ohledně jeho ve své posteli?

Harry si ručníkem sušil vlasy, a přitom se zeptal: „Nemůžete vystát pach Pottera ve své posteli?“

Snape vzhlédl od své knihy. „Nenechám si ji zašpinit masážními oleji.“

„Neslyšel jste o čistících kouzlech?“ Harry upustil ručník na zem a přešel k posteli.

„Musíte neustále házet své oblečení a ručníky po zemi?“ Snape zvedl hůlku a Harry se ohlédl, aby viděl, jak ručník uhání směrem k šatníku, který se otevřel a přijal jej.

Harry vylezl na postel. „Nikdy jste mi neřekl, že koš na špínu je ve vaší šatní skříni.“

„Je zdvořilé se zeptat,“ spílal mu Snape. „No vážně, Pottere, neměl bych cítit nutnost kázat vám o základních sociálních interakcích.“

To bylo vtipné. Snape stěžující si, že Harry nemá správné sociální dovednosti. Harry, ležící na břiše, si k sobě přitáhl měkký polštář. Položil si na něj hlavu a ramena a zeptal se: „Musíte ze všeho udělat hádku?“

Snapeovi se zúžily oči a zavřel knihu, odhodil ji na stolek vedle postele. „Svalujete všechnu vinu na mě? To vy máte tu potřebu si stěžovat na jakoukoliv sebeprostší žádost.“ Snape vlezl na postel a přeskládal Harrymu končetiny, nohy mu dal blíž k sobě a paže paralelně k tělu.

„Já jsem si nestěžoval. Vysvětloval jsem.“ Harry se nechtěl dál hádat, tak změnil téma. „Proč máte na stolku čtyři lahvičky?“

„Z rozličných důvodů,“ odpověděl Snape vyhýbavě. Přivolal si k sobě nízkou, plochou krabičku a odšrouboval uzávěr. Pokoj zaplnila zemitá vůně, která Harrymu připomněla hluboký les.

„Hmm… co to je?“

Teplé prsty pokryté lektvarem se míhaly Harrymu po zádech. „Vyvinul jsem nový balzám, aby vám pomohl se zotavit po cvičení. Uvolní to a zrekonstruuje svaly, přitom neobsahuje onu složku, co vytváří skvrny, jako ten druhý.“ Snape mu širokými tahy pokryl každý coul odhalené kůže, na kterou mohl dosáhnout.

„Proč jste tedy stáhl má prostěradla, jestliže to nedělá skvrny?“

„Existuje šance, že to bude špinit po interakci s vaší pokožkou a potem.“ Snape se posunul dolů po Harryho těle, rozetřel mu mast na nohy.

„Takže jste se rozhodl zničit moje povlečení?“

„Neočekávám, že byste v té posteli spal ještě dlouho.“

„Jo,“ souhlasil Harry se zívnutím. „Odteď spím tady.“

Snape pustil chodidlo, které mu držel. „Přetočte se.“

Harry poslechl, otočil se a zavřel oči. „Necvičil jsem dneska moc fyzicky, ale jsem vážně unavený.“

Snapeovy ruce se posunuly vzhůru po Harryho nohách. „Strávil jste dneska několik hodin ve stavu strachu; samozřejmě, že je vaše tělo vyčerpané. Nedal byste si čaj?“ A pak, jako kdyby udělat to byla dokonale normální a přirozená věc, zatímco nabízel čaj na konci vyčerpávajícího dne, se Snapeovy prsty obtočily kolem Harryho měkkého penisu a třikrát za něj pevně zatahaly.

Harryho oči se rázně otevřely a on skoro vyskočil z postele. Očekával sex, ale myslel si, že k němu dojde později, po masáži. Střelil pohledem po Snapeovi, který na sobě měl velice neutrální výraz – jako kdyby neudělal nic, z čeho by měl být Harry překvapený. Snapeovy ruce opustily Harryho penis a posunuly se dál, pokryly Harryho břicho a boky ve smetanově zbarvené masti.

Harry se několikrát zhluboka nadechl a pokusil se uvolnit, ignorovat svůj tloustnoucí penis. Ale zrovna když konečně začal měknout, Snapeovy ruce se vrátily, sevřely jeho vadnoucí úd a znovu ho laskaly do tvrdosti. Když se Snapeovy prsty přesunuly, jakmile obnovily Harryho zájem, mladík si uvědomil hru, co Snape hraje.

Jeho podezření se potvrdilo, když se Snape vyhýbal dotyku jeho klína vyjma chvil, kdy mu začal penis klesat. Tehdy se ho Snape jen dotknul a laskal tak, aby ho udržoval vzrušeného, skoro jako kdyby to byl nějaký lektvar, který příležitostně potřeboval pomoct, aby udržoval požadovanou teplotu.

Harry, rozhodnutý dokázat si, že je schopen stejné sebekontroly jako Snape, to povzbuzoval. Když ho Snape nechal přetočit se na břicho, aby mu zapracoval na zádech, Harry mu pomáhal tím, že navrhoval, aby mu Snape namasíroval i ty jiné části vpředu těla kdykoliv, kdy začal ztrácet erekci. Přetočil se, Snape ho opět laskal do tvrdosti a pak se vrátili k masáži, oba se chovali, jako kdyby to byl přirozený způsob, jak provádět masáž.

Snape nemluvil a Harry se nepokoušel začít konverzaci. Měl pocit, že by se jen pohádali, jako se jim to často stávalo, a on nechtěl zničit ten zřídkavý moment čiré blaženosti.

Jak se Harryho končetiny měnily v kaši a Snape ho zbavoval každého kousku napětí v zádech, volání touhy exponenciálně rostlo, až se dovršení stalo spíš potřebou než chtěním. Harry se přetočil na záda, posadil se, popadl Snapea do pevného sevření za ramena a stáhl si ho pro polibek.

Snapeovo tělo se napjalo, jak se mu Harryho ruce sevřely kolem paží, jako by se obával útoku, ale jakmile Harry našpulil rty a naklonil hlavu, černé oči se zavřely a muž vášnivě přitiskl ústa k Harryho.

Snapeův jazyk se otřel o Harryho pusu, hledaje vchod, ale Harry chtěl vklouznout do Snapeovy. Oba se odmítali vzdát a oba se snažili toho druhého obelstít, aby ustoupil. Harry zabránil mužově pátrající ruce k přístupu ke svým genitáliím a vzal do dlaní Snapeův klín. Ten muž nosil příliš mnoho zatracených vrstev, takže necítil tu silnou erekci, o které věděl, že se tam skrývá.

Harry se odtáhl z polibku, aby si stěžoval. „Máte na sobě zatraceně moc oblečení.“

„Vy zase příliš málo,“ odvětil Snape a štípnul Harryho do pravé bradavky. Silně.

„Au!“ Harry odpálkovat tu provinilou ruku.

Snape na něj skočil, povalil ho zpět na postel.

Harry se vrhnul na knoflíčky na Snapeově plášti, zatímco mužův jazyk mu pustošil ústa. Pokusil se polibek oplatit, zběsile, horečně, ale Snapeova pusa ho pohltila a bylo tam tolik knoflíčků. Znechutilo ho rozepínat jeden po druhém, a přitom se neocitnout o nic blíž teplé pokožce, tak ten plášť popadl a trhl jím, knoflíčky odlétly.

Snape se odtáhl. „Spratku!“

Reparo,“ připomněl mu Harry, než udělal výpad a odtrhl ty poslední tři.

Snape ho udeřil hřbetem ruky a srazil jej. Vůbec to nebolelo, moc toho spočívala spíš v překvapení než fyzické síle.

„Bijete se jak holka,“ dobíral si ho Harry v touze po boji.

Snape ignoroval jízlivou poznámku. Vyklouzl ze svého pláště a spravil jej. Poté, co byl vyspraven a odhozen na stranu postele, řekl: „Neměl jsem v úmyslu vám ublížit, hňupe.“

„Štípl jste mě!“ Když se to stalo, ani nepřemýšlel o nebezpečí toho činu, a očividně ani Snape, protože ty dlouhé, bledé prsty se při svlékání zastavily.

„Zasloužil jste si to,“ poznamenal, než se vrátil ke svému úkonu.

Harry zhluboka nasál vzduch a promluvil tím nejhlubším, nejautoritativnějším tónem. „Pokud se nebudete chovat hezky, odejdu odsud a vrátím se do svého pokoje.“

Snape se ušklíbl a přilezl k Harrymu. Sklonil hlavu, černé vlasy se otřely o kůži a ochutnal Harryho pokožku na klíční kosti, než se mu prolízal a prolíbal až k ušnímu lalůčku.

Harry tiše zasténal, zatímco Snape oždiboval a nasával ten citlivý kus těla. Snape mu ucho pustil a tiše, temně zašeptal: „Myslíte si, že uniknete? Přivážu si vás k posteli.“

Bylo to daleko spíš erotické než výhružné a Harry přirazil boky vzhůru, aby se otřel svou erekcí o Snapeův stále zakrytý klín. Popadl staršího kouzelníka za vlasy a stáhl si ho pro spalující polibek, než odvětil. „Celou vám ji počůrám.“

Snape se odsunul a přetočil Harryho, přišpendlil ho na břiše. Jednou rukou mu sáhl na zadek a zmáčkl. „Naplácám vám.“

„Naplácat svému bývalému žákovi? To je zvrhlé dokonce i na vás.“ Harry se ohlédl na Snapea. „Proč jste stále oblečený?“

Snape zavrtěl hlavou a vyklouzl z kalhot. „Jednoho dne se naučíte, jak ženy oceňují trpělivost. Sex je víc než jen bezduché přirážení.“

Harry nemohl odolat. „Vím, že nejste ten nejobdařenější muž, ale není třeba zcela se své mužnosti zřeknout.“

Snape opět vylezl na Harryho a přitiskl mu svůj oděný klín k zadku. Tentokrát mohl Harry cítit sílu jeho touhy.

„Mám vám snad připomenout svoji mužnost?“

Harry si dramaticky zívnul. „Jistě, jen mě nebuďte. Jdu si zdřímnout.“

Snape se nad ním pohnul a Harry ucítil pevnou, houbovitou hlavičku jeho penisu přitisknutou ke svému vstupu.

„Nebude vám tedy vadit, když prostě vklouznu dovnitř,“ řekl Snape, než se začal tlačit vpřed.

Harry se zpod něj vyškrabal a utekl na druhou stranu postele. „Bez lubrikace?!“

„Máte zájem změnit své zhodnocení?“ zeptal se Snape vítězoslavným tónem.

„Mám lepší nápad,“ oznámil mu Harry. „Já zkusím jít bez lubrikantu do vás jít a uvidíme, jak dlouho vydržíte.“

„Ach, ale to je trochu nespravedlivé. Jak bych vám tu laskavost oplatil?“ Snape upustil poslední kousek oblečení na podlahu a zůstal nahý na posteli před Harrym.

Harry přilezl zpátky k němu. „Vykouřit mě je skvělý způsob, jak oplatit jakoukoliv štědrou nabídku.“

Snape mu stočil prsty pod bradou a přitáhl si ho pro jemný polibek. S planoucíma očima vyslovil: „Jestliže to zvládnete ke dveřím, dám vám to, co chcete.“

Harry se ohlédl na dveře a olízl si rty. Nebylo to moc daleko, ale neměl by šanci, jestliže Snape použije magii. Harry na muže zúžil oči. „Žádná kouzla.“

„Žádná kouzla vržená na vás,“ souhlasil Snape s krátkým kývnutím.

„Vůbec žádná kouzla.“

Snape se posadil rovně a zvedl na něj obočí. „Žádná kouzla vržená na vás.“

Harry věděl, že Snape v tomhle odmítne ustoupit. Pochyboval, že by to zvládl, ale stálo za to se o to pokusit. Pokud vyhraje, dostane se mu orálního sexu a Snape nenavrhnul trest pro prohru. Harry se znovu letmo ohlédl ke dveřím, aby odhadl vzdálenost a přikývl. „Fajn. Ale já řeknu, až vyrazíme, okej?“

„Dobrá.“ Snapeovy intenzivní temné oči se nespustily z Harryho tváře.

Harry ho nechal několik minut sedět, než vystřelil do akce. Podle něj Snape bude očekávat, že vyrazí nalevo, zamíří přímo ke dveřím. Místo toho se tedy Harry vrhnul na Snapea, přetočil se kolem něj a přistál na podlaze za ním. Vystartoval ke dveřím, vyhýbal se pavoučím sítím a ochranám, dokud se mu něco neomotalo kolem kotníků a on nezakopl.

Harry se pokoušel odtáhnout, ale Snape se na něj snesl a přitiskl mu ramena k podlaze. Zvedl se, vyhodil zadkem a zároveň se přetočil na stranu, unikl.

„Concretio Ferratilis!“

„To je podvádění!“ zařval Harry, když se mu mezi pravým okovem a kruhem v podlaze objevil řetěz. Přetočil se ke dveřím, natáhl řetěz, co to jen šlo. Kroucením se snažil dostat do cíle, zatímco mu další řetěz přivázal druhou ruku. Vykopl nohu a špičkou palce se otřel o dveře. „Mám to!“

Snape se mu usadil mezi nohy, triumf se mu vryl do rysů. „Stěží se jich dotýkáte. Prohrál jste. Teď…“ Lektvary potřísněné prsty mu klouzaly po břiše a trousily se vzhůru, až zajaly jeho bradavky.

Harry sténal, když je Snape jemně štípal a tahal za ně; zpracovával je do tvrdosti tak velké, až to skoro bolelo. Snape je konečně pustil a přesunul se kupředu, přitiskl svůj horký, tvrdý úd k Harryho. Jednou rukou popadl Harryho za vlasy a důkladně ho políbil, zasténal, když mladík otřel jejich délky o sebe.

Snape odtrhl hlavu, přerušil polibek a zoufalým, bezdechým hlasem pronesl: „Teď si vás vezmu.“

Harrymu nad tím výrokem radostně poskočil penis, ale stále si myslel, že by měl být odměněn. „Dotknul jsem se dveří. A vy jste podváděl.“

Snape se domýšlivě ušklíbl a posadil se. „Nepodváděl jsem. Nepoužil jsem kouzlo na vás. Nicméně,“ dodal rychle, když Harry otevřel pusu k hádce, „dotkl jste se dveří, takže obdržíte cenu útěchy.“ Zahákl mu ruce pod koleny, vytáhl je nahoru a připevnil mu je k podlaze poblíž podpažních jamek. Ruce zmizely, ale Harryho nohy zůstávaly na místě, drženy magií.

Harry se jen stěží hýbal s řetězy vázajícími jeho ruce a nohama držícíma na místě. Se zvednutým zadkem a roztaženými půlkami si s ním Snape mohl dělat skoro cokoliv, co chtěl, a Harry by nebyl schopen ho zastavit. Krychle ledu se usadila Harrymu v žaludku. Ne že by Snapeovi nevěřil, to věřil, ale tolikrát byl sex použit proti němu jako projev dominance. Tehdy Snape nad ním získával nadvládu pomocí lektvarů, kouzel, řetězů a příležitostně brutální silou. Poslední věc, na kterou chtěl během sexu myslet, byly doby, kdy ho Snape znásilňoval.

„Ne - ,“ vydechl Harry a bojoval proti poutům. „Pusťte - “

„Tady.“ Snape mávnul hůlkou a řetězy vázající Harrymu ruce k podlaze zmizely. Další švihnutí hůlkou a pod zády a zadkem se mu objevilo měkké polstrování, podepíralo jej a zmírňovalo nepohodu z ošemetné pozice. „Pohodlnější?“ zeptal se Snape a v těch tmavých očích nebylo nic než starostlivost.

Snape by odstranil i to magické připoutání Harryho kolen k podlaze, kdyby ho Harry požádal, a to stačilo, aby to zmírnilo jeho napětí. Uvolnil se na tom načechraném materiálu a sledoval Snapea, jak sklání hlavu, černé vlasy mu přepadaly a otíraly se Harrymu o zadnici. Špičku penisu mu pokryl jemnými, slabými polibky.

Snape zvedl hlavu a oznámil: „Potřebujete upravit.“ Položil mu hůlku přímo pod pupík a holící kouzlo se po něm rozeběhlo, mravenčivý pocit cestoval směrem k Harryho penisu a chlupy zmizely. Úhledně zastřižená cestička mu zůstala kolem kořene penisu, zatímco kouzlo mu proudilo na varlata. Měl z toho zvláštní pocit; ne dobrý, ale ani ne špatný. Ale pak se kouzlo přehnalo přes vstup do jeho těla a on vyskočil. „Ach!“

Snapeovy ruce mu bloudily po nedávno vyklizeném místě. Bez chlupů, co by jim poskytovaly tlumič mezi jejich kůžemi, mu každé pohlazení vysílalo rozkošné chvění skrz celé tělo.

„Daleko lepší, hm?“ Snape se samolibě ušklíbl a jeho doutnající oči se zaklesly na Harryho tváři. Sklonil hlavu a věnoval Harryho šourku víc pozornosti, než se mu kdy předtím dostalo.

Harry pevně zavřel oči a zaklonil hlavu. Začal si s varlaty hrát až poté, co mu Snape ukázal, jak dobré to může být, ale nikdy předtím Snape nevěnoval tolik pozornosti té vysoce citlivé oblasti. Mužova ústa lízala, sála, laskala a mazlila se s varlaty v jejich jemném váčku, zatímco rukama se mu toulal po všech částech těla, na které dosáhl, aniž by odtáhl ústa z toho místa. Dotýkal se jej všude až na místě, kde ho chtěl Harry nejvíc – na svém prosakujícím, pulzujícím penisu.

Harry zaryl prsty do koberce, když ho zaplavilo potěšení, stočil prsty na nohou a z hrdla se mu vydral sten. Bylo to zatraceně fantastické, zvláště když Snape nasál jedno varle do úst, zatímco si pohrával s jeho bradavkami.

Věděl, na co Snape čeká; co od něj Snape chce slyšet, než se posune k dalšímu stádiu. Ale Harry ještě nebyl připravený mu to dát, až když mu Snape přitiskl jazyk k tomu místu pod jeho šourkem, zatímco jej laskal po stehnech, nedokázal se Harry už déle krotit.

Otevřel oči a vykřikl: „Už mě ošukejte!“

Snape přitiskl prst k Harryho otvoru a použil čistící kouzlo. Harry proti ruce přirazil tak, jak to jen provazy dovolovaly. Kurva, chtěl cítit Snapeův penis v sobě, jak přiráží proti tomu místu. Chtěl, aby ho Snape ojel tak tvrdě a rychle, až by nemohl myslet na nic kromě toho, jak blízko je k vystříknutí semene.

Snape stáhl svůj prst a uštědřil Harryho varlatům další švih jazykem. Ale pak, místo aby došel pro lubrikant a namastil svůj prst, vklouzl jazyk do mladíkovy štěrbiny a švihnul jím přes jeho dírku.

„Och!“ vykřikl Harry, skoro vyskočil z kůže. „Co to - ? Ááách!“

Snapeův jazyk se vrátil, kroužil kolem toho choulostivého místa, zatímco doutnajícíma očima sledoval Harryho tvář. Bylo to tak špatné. Snape lízal jeho zadek! Nehledě na čistící kouzlo, vždyť odtamtud sral! Něco tak úplně nechutného by nemělo být natolik neskutečně fantastické.

Když Harry četl v té knize o rimmingu, nedokázal si představit, jak by to některý z partnerů mohl shledávat erotickým. Ale tohle… Už se dál nestaral, že se mu nedostalo vykouření. Už se dál nestaral o nic, kromě toho hříšného jazyka míhajícího se mu přes anální otvor.

Jedna část jeho mozku slyšela ponižující kňučení, které mu unikalo z úst, tak se kousl do ruky ve snaze nabýt nějakého zdání klidu.

„Nedělejte to.“ Snape zvedl hlavu a něžně Harryho zatahal za paži. „Zraníte se. Pojďte.“ Uvolnil provazy vázající Harryho kolena k podlaze a vytáhl ho na nohy. Harry, na okamžik nevyrovnaný, se zakymácel a zachytil o Snapeův hábit.

„Na postel,“ navrhl Harry, když od něj Snape odstoupil směrem ke stolu.

Snape naklonil souhlasně hlavu a pokynul mu k lůžku. „Lehněte si na břicho. Musíme dokončit masáž.“

Harry vyskočil na postel a položil se na záda s roztaženýma nohama. „Ne, budeme souložit. A neříkejte mi ‚trpělivost‘. Můžeme být trpěliví po sexu.“

Snape se uchechtl a vkročil mezi Harryho roztažené nohy. Sklonil se a přitiskl své rty oproti Harryho, namáčkl jejich penisy k sobě. Harry automaticky pro Snapea otevřel ústa dřív, než si uvědomil, kde se ten jazyk nedávno nacházel, ale Snape chutnal po mátě, jako kdyby si nějak našel čas použít ústní vodu.

Snape polibek přerušil a prstem obkreslil Harryho neoholenou bradu. „Při vašich masturbačních zkušenostech - vyvrcholil jste někdy, aniž byste se dotkl svého penisu?“

„Ne, nemyslel jsem si, že je to možné, až do té doby, kdy se mi to stalo během sexu. Vy jste věděl, že se nepotřebujete dotýkat penisu, abyste se udělal?“

„Ano, procvičoval jsem to jedno léto.“

„Vážně?“ Harry si představil Snapea, jak sedí ve svém kabinetu a stále dokola masturbuje, zatímco zírá na svůj penis, jako kdyby to byl lektvar se složitou přípravou.

„Kdysi jsem býval teenagerem.“ Snape políbil Harryho na krk. „Chci - “ umístil polibek na jeho klíční kost, „ – vyzkoušet - “ políbil ho na hrudní kost, „ – vás dovést k orgasmu - “ švihnul jazykem přes bradavku, „ – aniž bych stimuloval vaši prostatu nebo penis.“

„Udělejte to po sexu.“ Harry mu prsty pročísl hedvábné vlasy.

Snape mu opět olízl bradavku, než řekl: „Ne, ošukám vás, až vyvrcholíte. Pokud se vám to nepodaří v rozumné době, dovedu vás k orgasmu masturbací.“

Ať tak či tak, brzy se udělá. „Dobře.“

Snape se z Harryho skulil a přizpůsobil se na posteli, přelezl blíž, aby ležel mladíkovi po boku. „Nedotýkejte se. Nebudete-li se moci dočkat, dejte mi vědět a já vás dovedu ke konci. Soustřeďte se na nárůst rozkoše.“

„Dobře.“ Harry měl dojem, že Snape tohle bere jako výzvu, něco, co může dokázat. To vědomí zmírnilo Harryho odhodlání udělat se rychle. Bude to protahovat, donutí Snapea makat na jeho potěše.

Harry zavřel oči, na posteli se uvolnil a myslel na ty nejnechutnější věci, co si dovedl představit. Nahý Hagrid. McGonagallová s Brumbálem. Vernon s Petunií. To byla tak odporná myšlenka, až se zachvěl.

„Zima?“ zeptal se Snape odněkud od jeho levého ucha.

„Ne, je mi dobře.“

Snape ho políbil, jemně a lehce. Vůbec se to nepodobalo těm tvrdým, náročným polibkům, které si obvykle vyměňovali. Snape jako by vždy měl spodní proud, kterým tahal Harryho s sebou silou své vášně, ale nyní si mladíka vychutnával, a nepohlcoval jej.

Snape ho hladil po hrudi a přitom jej líbal, laskal jej všude vyjma bradavek. Vřelá ústa opustila jeho rty a putovala dolů po krku. Harry věděl, kam míří, ale nezdálo se, že by spěchala na místo určení. Muž lízal a líbal skoro každou píď Harryho hrudi, nacházel místa, o kterých Harry ani netušil, že existují.

Snapeovi trvalo příliš dlouho, než dosáhl cíle, o bradavky tvrdé jako skála se otřely vlasy, ale ne ústa. Harry to nemohl vydržet.

„Bradavky,“ vydechl. „Olízněte je.“

Snapeův jazyk vyrazil ven, přes jednu překmitl, navlhčil ji a pak na ni foukl studený vzduch. „Takhle?“ zeptal se hlubokým hlasem.

„Och ano! Přesně tak,“ zachraptěl Harry a vyklenul záda, aby bradavku nastavil blíže Snapeovým ústům.

Snape zopakoval ten čin na druhé, než kolem ní sevřel rty a zuby a tvrdě nasál. Harry zalapal po dechu a popadl ho za vlasy. Bylo to, jako kdyby na něj Snape použil Nitrozpyt a přečetl mu myšlenky, aby věděl, jak přesně ten jemný pahorek sát. Oba je kousal natolik, aby to bylo cítit, a zesílil tím každý počitek, ale ne tolik, aby to skutečně bolelo. Věnoval jim pozornost rovnoměrně, přesouval se mezi nimi, jako kdyby nějak věděl, kdy se ten druhý cítí opomíjen. Harry se musel soustředit vážně usilovně na odpudivé myšlenky, aby nevyvrcholil.

Pak začal Snape dráždit jeho bradavky rukama, zatímco jazykem mu našel ušní lalůček. Orgasmus se k Harrymu hnal a mladík bojoval, aby se držel nazpět. Jeho penis sebou začal škubat a na vteřinu si myslel, že prohrál svůj pokus o zadržení extáze, ale neudělal se a zůstal tvrdý i poté, co orgasmické cukání polevilo.

„No do prdele,“ řekl, jakmile to skončilo a on mohl znovu dýchat, aniž by se obával, že se udělá.

Snape se samolibě usmál. „Podíváme se, jestli se nám podaří přimět vás to udělat znovu. Accio hůlka!“

Harry nemohl přijít na to, proč Snape potřeboval hůlku, aby si hrál s jeho bradavkami, ale Snape jí mávnul směrem k jeho zadnici a objevila se vycpávka, nadzvedla jej, jako kdyby mu pod hýždě položil jemný, trojúhelníkový polštář.

Accio lubrikace.“ Dvě lahvičky levitovaly směrem ke Snapeovi.

„Myslel jsem, že do mě neproniknete,“ řekl Harry, nechtěl ten experiment ukončit.

„Neproniknu. Ještě ne.“ Snape odhodil jeden kelímek na stranu a druhý otevřel. Když byl blíž Harryho očím, viděl, jaký je to lubrikant – ten, s kterým dřív masturboval.

„Och.“ Široký úsměv roztáhl Harryho rty. „Óóóch.“

Snape natřel štědrou dávku po Harryho pravé bradavce a sklonil se, aby ji vsál. Když pusu zvedl, otisk zůstal, jako kdyby ústa stále pracovala na tom kousku mladíkova těla. Snape akci zopakoval i u druhé bradavky, a když se odtáhl, měl Harry pocit, jako by dva neviditelní lidé vlezli na postel a nyní těšili jeho hruď.

Snape opustil postel a natřel lektvar na Harryho varlata. Lehce je mačkal a mnul, dostatečně na to, aby i poté, co ruku odstranil, pocit přetrval. Snape rozetřel mast po celé délce až do jeho štěrbiny a silně ho nahoru a dolů olízl. Pak pokryl i Harryho vstup a obkroužil mu jazykem svěrač kolem dokola.

Dějiny. Dějiny byly tou nejnudnější věcí, na kterou mohl Harry myslet. V jakém roce bylo velké povstání, co -

Snapeův jazyk jakoby vibroval a Harry vydal výkřik, když jej ten velkolepý pocit zanechal dočasně nemyslícího. Visel nejistě na hraně, bojoval, aby se udržel a nenechal extázi se jej zmocnit. Uspěl natolik, aby cítil další mini orgasmus, jak jej trhá.

Umbridgeová s Filchem. Krátura s Belatrix. Snape udělal svým jazykem něco dalšího, co mladíkovi vyslalo škubnutí rozkoše přímo do slabin a on nadskočil a kopnul Snapea do ramene. Starší kouzelník ho popadl za nohy, roztáhl mu je od sebe a přitiskl svůj nos do toho sladkého místečka za jeho šourkem a obnovil erotické mučení.

Nebyla šance, že vydrží. Potil se, svaly se mu napjaly, varlata měl stažená u těla.

Naštěstí jej Snape přestal lízat a postavil se. Otisk Snapeova jazyka mu stále pomocí lektvaru laskal dírku, ale nebylo to tak intenzivní jako mít tam skutečný jazyk. Harry lapal po dechu a snažil se dostat pod kontrolu. Nemohl nechat Snapea vyhrát.

Snape použil mobilicorpus, nadzvedl Harryho tělo nad postel, přetočil jej. Harry se vznášel nad matrací, penis se mu pohupoval a neměl nic, o co se třít. Okolo hrudě a boků se mu objevily neviditelné pruhy, a když Snape mobilicorpus ukončil, Harry pod sebe vystřelil rukama a koleny, aby se zachytil, ačkoliv si nemyslel, že spadne. Snažil se penisem k něčemu přitisknout, ale nemohl hnout tělem.

Snape dolezl nad něj a přitlačil mu svůj tvrdý, vlhký penis mezi půlky.

„Přestaňte se držet zpátky,“ pošeptal mu Snape do ucha, zatímco prsty našel jeho bradavky a štípl je. Ten hlas Harrym proniknul a klouzal mu sem a tam po páteři.

„Och kurva!“ Měl neviditelná ústa na svých bradavkách a svěrači, neviditelné ruce na varlatech a velice skutečný, tvrdý penis přitlačený mezi hýžděmi a ruce štípající a tahající za jeho bradavky.

„Vyvrcholte a vezmu si vás,“ pokračoval Snape tím nejhlubším, nejbohatším hlasem. „Chcete, abych vás ošukal, nemám pravdu? - “

Jednotlivá slova zmizela, Harry slyšel jen syté zabarvení Snapeova hlasu. Ztratil bitvu o zabránění orgasmu.

Udělal se a zdálo se to nekonečné, jako kdyby Snape našel nějaký tajný vypínač uvnitř něj. Během celého vrcholení ho lubrikant a Snape nepřestávali stimulovat a každý počitek se znásobil, jako kdyby si vzal plnou dávku toho sexuálního lektvaru. Jestliže měl zemřít, nechť to skončí takto!

Kouzlo přidržující ho ve vzduchu zmizelo a Harry se zhroutil na povlečení. Snape opustil postel, a jak odcházel, přejel rukou Harrymu po zpocených zádech. Mladík jej slyšel nalévat tekutinu, ale neměl sílu, ani aby zvedl hlavu a na Snapea se podíval.

Mobilicorpus.“ Harryho tělo se zvedlo, otočilo a skončilo vsedě, podepřeno o čelo postele.

Snape s hrníčkem v ruce přešel k posteli a pomohl Harrymu vypít teplý šálek čaje.

Harry pomalu upíjel, dech se mu stále zachytával v hrdle.

Snapeovy oči s vítězoslavným pohledem sledovaly Harryho pít, a když měl Harry dost, odeslal hrnek pryč. „Bolí vás něco? Natažené svaly?“

Harry zavrtěl hlavou. „Ne, ne. Cítím se dobře.“ Nemohl popadnout dech a byl rozbolavělý, jako kdyby posledních pár minut strávil intenzivním cvičením, a ne vrcholením. Ten lubrikant byl buď odstraněný, nebo ztratil svoji schopnost stimulovat, a on se soustředil na uvolňování a uklidňování svého těla.

Harry se zakřenil na Snapea a pronesl: „Myslím, že ten lubrikant je podvod. Zkusme to znovu, ale tentokrát budete moci použít jen své tělo. Žádnou magii, žádné lektvary, nic víc.“

„Později,“ vyslovil Snape s příslibem. Seděl, vypadal nenuceně, jednou rukou se podpíral a druhou usrkával čaj, jako by se nacházeli spíš na čajovém dýchánku, než uprostřed sexu. Jen jeho vášnivé oči a červený, nalitý penis odhalovaly jeho touhu. Bylo ohromné, že vydržel tak dlouho, aniž by po Harrym skočil a zabořil se do něj. Ten muž měl víc trpělivosti, než kdokoliv, koho Harry kdy potkal.

Trpělivost očividně spěla ke konci. Snape poslal hrnek zpět na stůl a prstem zatočil dokola. „Přetočte se.“

Harry se kvapem posunul níž na posteli a přetočil se na břicho. Roztáhl nohy a zvedl zadek. Jestli byl Snape nedočkavý ho ošukat, nedal to znát na svých prstech. Roztahoval Harryho s puntičkářskou pomalostí a zbytečnou jeden, dva, tří prstovou metodou. Kdyby Harry už nevyvrcholil, byl by v pokušení se natáhnout dozadu, popadnout Snapeův penis a zasunout si ho do sebe. A ačkoliv mít v sobě prsty bylo báječné, nebyly ničím v porovnání s tlustým, plným vzrušením Snapeova údu.

Jak tomu tak bylo v době, kdy Snape skončil s jeho roztahováním, byl jeho penis opět probuzen k životu.

Snapeův spongiózní žalud se přitiskl k Harryho vstupu a pronikl dovnitř, prolomil těsný prstenec svalů a doširoka ho roztáhl. Harry zasténal, jak jej mužův obrovský penis pomalu zaplňoval, prostupoval hlouběji a hlouběji. Snape byl zticha, zaměřen na pomalé klouzání, zatímco se tlačil do něj, pouze vydal nízký, hrdelní sten, když se jeho varlata otřela o Harryho.

„Nebolí to?“ zeptal se, než ho políbil na ramena nahoře na páteři.

„Vůbec ne. Už nějakou dobu to nebolí.“

Snapeovy paže se objevily po obou Harryho bocích. Mladík zíral na Znamení zla, zatímco Snape pohnul pánví, přirazil jen drobně. „Změnil jsem recept na lubrikant.“

„Och?“ Harry se stěží dokázal koncentrovat na Snapeova slova, jak se zaměřoval na pocit být souložen.

„Původně jsem použil něco na uvolnění svalů,“ začal Snape, zatímco přirážel, horký dech u Harryho ucha. „Abych usnadnil… penetraci. Odstranil jsem to.“ Snape mu olízl ušní lalůček. „Abyste byl těsnější.“

„Jsem?“ Harry cítil jeho penis silněji, než si pamatoval, ale předpokládal, že je to z důvodu přecitlivělosti díky prudkému orgasmu, který prodělal.

„Analgetika, která jsem používal - “ Snape zvýšil tempo. „Jako vedlejší efekt znecitlivovala. Nás oba. Ta jsem také odstranil.“

„Jo, cítím to.“ Místo, aby se tlak Snapeova penisu uvnitř něj zmírňoval, ještě se zvýrazňoval. Skrze ten vzrušený orgán cítil Snapeův srdeční tep. „Dal jste do něj i ten druhý lubrikant? Ten, který jste na mě před chvílí použil?“

„Ne. To není – ten není vhodný pro anální sexuální styk. Na rozdíl od masturbační - “

„Vy prostě nemůžete přestat být učitelem, co?“ Přednáška o lubrikaci byla to poslední, co chtěl během sexu slyšet.

Snape jej kousl do ramene. „Ne, když mi pokládáte otázky.“

Harry to chtěl rychle a tvrdě a měl pocit, že v současné pozici se toho nedočká. Vystrčil zadek dozadu a rukou Snapea odstrčil. „Slezte. Chci si kleknout.“

Snape se vytáhnul a Harry se přesunul na kolena a pevně se chytil čela postele.

Snape se ozval: „Poraníte si ruce, jestli se postel posune,“ a vytvořil pro Harryho tyč podobnou té na ručníky, aby se jí mladík mohl držet. Harry nechápal, proč je to zlepšení oproti pelesti, ale stejnak se jí chytil.

Snape přirazil do něj a špičkou trefil Harryho prostatu.

„Ach!“

Snape se zastavil. „Příliš rychlé?“

„Ne!“ Harry naklonil boky a narážel se sám na Snapeův penis. „Je to perfektní! Pokračujte.“

Snape nepotřeboval další povzbuzování. Objal Harryho rukama, jednu mu stočil kolem penisu, zatímco druhou si pohrával s jeho bradavkou.

Harry vrtěl zadkem, dokud nenašel ten dokonalý úhel. Přirazil zpět proti Snapeovi, který se zdál odhodlaný nastolit svůj vlastní rytmus, a ani jeden nehodlal ustoupit, což vedlo k tomu nejnevhodnějšímu sexu, jaký kdy Harry zažil.

„Přestaňte se hýbat,“ nařídil Snape a Harryho pustil. Zároveň s ním Harry pronesl: „Děláte to špatně.“

Harry sáhl za sebe a chytil Snapea za zadek. „Zatlačte,“ nařídil, zatímco přirazil proti Snapeovi. Muž mu přesunul ruce na stehna a vyhověl Harryho tempu, šukal ho přesně tím stylem, jakým chtěl. Bylo to dokonalé, když pracovali společně namísto proti sobě.

Proč nemohli tohle dělat častěji místo těch věčných bojů o každou blbost? Bylo hloupé, jak moc se hádali – neustálé roztržky pro drobné, nedůležité věci. Šance na to, že oba přežijí válku, se zdály velmi malé zvláště s tím, co se Harry dozvěděl. Měli strávit svůj čas užíváním si jeden druhého jako teď. Proč to neudělali už dřív?

„Ó bože,“ zasténal Harry. „Pokračujte v tom.“

„V tomhle?“ zeptal se Snape udýchaně.

„Óóó ano.“ Harry se zapřel o tyč. „Přesně tak. Tvrději.“

Snape vyrazil boky rychleji, dostatečně silně, aby zhoupl celou postelí o zeď.

„Kurva!“ vykřikl Harry.

To bylo přesně to, co potřeboval. Tak tvrdě a rychle, až ho to přimělo zapomenout na všechno kromě nich dvou. Díky všem těm lžím a manipulacím – jak od Snapea, tak Toma – věřil Harry jen jediné věci, a to té, že Snape, svým způsobem, ho miloval. Ten sex byl až příliš dokonalý, než aby věřil opaku. A on přesto chtěl vidět Snapeovy city.

Harry se pustil mříže a zalapal po dechu. „Na – na záda.“

Snape se vytáhl, aniž by se zastavil, popadl Harryho za boky a hodil ho na postel. Harry roztáhl a zvedl nohy, olízl si rty a pronesl: „Ošukejte mě.“

Snapeovy černé oči hořely, když mu beze slova vklouzl mezi nohy a znovu do něj pronikl jedním rychlým, tvrdým přírazem.

„Ach!“ Harry kolem něj obtočil nohy, pomáhal mu nořit se hlouběji do něj každým pohybem pánve. Zvedl ruce a zamotal prsty do Snapeových zcuchaných vlasů, strhl si jej pro procítěný polibek. Snape mu jej oplatil se srovnatelnou vášní a přerušil ho jen proto, aby se zapřel o postel.

Harry zíral do těch divokých černých očí, jež se provrtávaly do jeho, a škrábl Snapea po zádech, čímž vyloudil z hrdla druhého muže sten. Udělal to znovu, silněji, jen aby ucítil drsnější výpad boků a viděl oči vznícené rozkoší. Harry pevně sevřel svaly kolem toho silného penisu přirážejícího do něj, zaryl nehty do Snapeových ramen a sténal slova na povzbuzení.

To stačilo, aby Snapea dotlačil přes hranu. Vyvrcholil, penis mu v něm pulsoval, oči neochvějně upřené do Harryho, zatímco jeho boky sebou cukaly a z krku mu unikal hluboký, hrdelní sten.

Harry byl natolik okouzlený Snapeovou tváří, až skoro zapomněl na svoji potřebu, dokud z něj Snape nevytáhl svůj uvadající penis a nesklouzl po Harryho těle, přičemž mu pusou laskal a líbal každou část, kterou míjel. Bylo to až příliš dlouho, co mu Snape naposledy kouřil penis, až skoro zapomněl, jak báječný je to pocit, přirážet do těch horkých úst.

„Och kurva!“ Harry popadl prostěradlo, zaklonil hlavu, zavřel oči a nechal se Snapem rozdivočit. Snape nějak věděl, jak ho přesně kouřit, a když do něj strčil dva prsty a šukal jej v tempu přejíždění horkých rtů po jeho údu, Harry se nedokázal už déle držet.

Se sténáním a divokým přirážením boky se udělal Snapeovi do krku. Bez odmlky Snape dále pohupoval hlavou, vysával Harryho do sucha a slízával veškeré stopy po jeho uvolnění, jako kdyby byl to nejlahodnější lízátko. Když se ten pátrající jazyk změnil na lechtavý namísto erotického, Harry se rozesmál a odkopl jej.

Snape mu zachytil jednu zmítající se nohu a škádlivě jej pokáral: „Nakopnutí je stěží způsob, jak povzbuzovat k opakování výkonu.“

„Bylo to úžasné,“ ujistil ho Harry. „Jen ke konci moc lechtivé. Udělejte to znovu a tentokrát nechám nohy v klidu.“

Snape se domýšlivě usmál a potřásl hlavou. „Jsem si jistý, že kdybych to nechal na vás, žádal byste felaci denně.“

„U každého jídla,“ souhlasil Harry. Pak, pod vědomím, jak sobecký je, dodal: „Udělám to pro vás – jestliže to vážně ode mě chcete. Ale nedám jazyk nikam poblíž vašeho zadku. To je nechutný.“

Snapeovo obočí se pobaveně zvedlo. „Nemyslel jste si to, když jsem to dělal já vám.“

„Ale myslel. Chci říct, bylo to zatraceně geniální, ale nechutný.“

„Čistící kouzla anulují všechny otázky hygieny.“

„Žádné čistící kouzlo nemůže udělat čisté tohle.“

Snape potřásl hlavou. „Vy jste občas takový mudla.“ Přivolal si hůlku a je oba i postel očistil, než se na ni natáhl.

Harry se ještě necítil připravený jít spát, tak si klekl na všechny čtyři a zavrtěl zadkem. „Jestli chcete další kolo, abyste mi dokázal, že se mýlím, tak do toho.“

Snape potřásl hlavou a zacitoval: „Jako pochva meč přežívá a duše hruď, kde bytuje, a jako srdce doznívá…“1

„Co?“ zeptal se Harry.

„Nic.“ Snape hleděl upřeně na strop.

Bylo to teď nebo nikdy. Ačkoliv Harry Tomovi nevěřil, zůstávalo příliš mnoho otázek, na které Snape pořádně neodpověděl. Příliš mnoho pochybností proplouvalo Harrymu hlavou na to, aby zůstával zticha. Přelezl blíž, položil se vedle Snapea a otázal se: „Jsou v prádelně dveře, co vedou ven?“

Snapeovýma očima se cosi mihlo, jen na ten nejdrobnější moment, ale stačilo to, aby Harry věděl, že lže, když řekl: „Ne.“

Harry se přetočil na bok, přitiskl se zády ke Snapeovi a předstíral, že si jeho neupřímnosti nevšiml. „Nebezpečné lektvary?“

„Ne,“ odpověděl Snape a pohnul se tak, aby mohl prsty Harrymu přejet po celé délce těla.

„Prádelní vybavení?“

„Snad.“ Snape oždiboval Harrymu ucho a pátravé prsty našly a stočily se mu kolem penisu.

Harry dovolil Snapeovi dovést ho k vyvrcholení a předstíral, že si nevšiml, jak se jej Snape snaží rozptýlit sexem, aby nemusel odpovědět na otázku.

Poté, co se přes něj převalil orgasmus, políbil Harry staršího kouzelníka na dobrou noc, stočil se k němu a usnul.

Tom na něj čekal na sklápěcím křesle ovinutém v karmínově rudé látce.

---

1 – Severus si předělal báseň lorda Byrona, aby víc seděla jejich konkrétní situaci. (Překlad bych tipla Jarmila Emmerová z knihy Marťanská kronika od Raye Bradburyho)