Dokončené překlady

Zde najdete dokončené překlady povídek a jejich krátkou charakteristiku. Všechny, pokud není psáno jinak, jsou párováním HP/SS.

Jeden večer na Ministerstvu

Drarry povídka, skvělá na oddech a pobavení. Harry po válce neví, co se sebou, tak se rozhodne na jednom ministerském večírku prostě opít. A tak pije a pije, až se nakonec k němu přidá jeho úhlavní Nemesis Malfoy se svým penisem a geniálními nápady.

Námluvy Harryho Pottera

Jedná se téměř o harlekýn, kde učitel OPČM chce Harryho svést podle staré kouzelnické tradice, která se zakládá na Řecké pederastii. Po troše pošťuchování od Brumbála i Snape hodí svůj plášť do ringu. A Harry, který o téhle tradici samozřejmě nic neví, neví, co má dělat. Není to nucení do sexuálního svazku, Harry může odmítnout všechny nabídky nebo některé z nich zvážit, ačkoliv dokud nějakou nepřijme, můžou ho všichni nabídkami otravovat. Snape je zde záludný, Hermiona podporující. Krásně je zde znázorněno, jak Harry v průběhu příběhu dospívá - od zmateného dítěte k mladíkovi, který je připravený postarat se o svůj život.

Charakteristika volně převzatá z recenze na livejournalu.

Ochrana Harryho

Krátká jednorázovka, spíše jen taková oddechovka s velmi rychlým spádem. Severus je schopen zajít do krajností, aby pomohl Harrymu. Jak Harry, tak Severus jsou OOC.

Díky za nalezení patří Sirině.

Poškození pod kontrolou

Drsná povídka, která rozhodně není pro každého a svým násilím předčí představitelné. Snarry romance a svým způsobem 'šťastné' pokračování povídky Naruby. Voldemort vyhrál válku a Bradavice předal svým Smrtijedům, aby hráli své zvrácené hry. Po ukončení školy se Harry stává osobním otrokem Severuse, který se pod ostřížím dohledem ostatních Smrtijedů marně snaží uchránit Harryho před poškozením.

Překlad povídky věnován belldandy k narozeninám.

Pouto krve

Pouto krve je příběh se spoustou dialogů. Harry se Snapem nechtěně provedou rituál a svážou se. Toto pouto nemá sexuální charakter, jen je donutí chovat se k sobě slušněji a lépe se poznat. Zápletka sestává z postupného sbližování Harryho a Severuse. Potkáte zde asi trochu jiného Severuse, než znáte. Emotivnějšího, otevřenějšího, přesto mi není zcela proti mysli.

Za vyhlédnutí této povídky vděčím Jáje.

Sňatek z rozumu

Tato povídka vyhrála cenu první místo v soutěži The sorting hat v kategorii donucených manželství. Odehrává se po válce a nenávist mezi Harrym a Severusem není tak velká. Přesto jde o jejich pomalé sbližování. Překvapivě se v této povídce všichni chovají rozumně, včetně Siriuse.

Díky za nalezení patří Sirině.

Spuštění ochran

Harry fantazíruje o tom, že je svázaný. Při hodině Nitrobrany Snape jeho sny uvidí.

Překlad věnován Benny.